Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26-04-2013, 21:13)jureksa napisał(a): [ -> ]Orban Viktor bardzo podpadł lewakom!!!!
OJ,OJ toż to faszyzm Kochać swoją Ojczyznę!Węgry!!!!
Mimo tych "Oświeconych" Węgrzy uwierzyli znowu ,że są WIELKIM NARODEM

Prosiłbym jednak o zastosowanie się do niepisanych reguł - powyższy post niedość, że chaotyczny i edytorsko brzydki, nic nie wnosi do tematu. Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)
jureksa, dostajesz ostrzeżenie. Post nie dość, że nic nie wnosi do dyskusji, w żaden sposób nie nawiązuje do tematu rozmowy, to jeszcze, jak słusznie zauważył Tudós, z trudem się go czyta.


(26-04-2013, 23:05)Tudós napisał(a): [ -> ]Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)

Ja z kolei nie polecam. Już kilka podobych temu dwa posty wyżej wpisów jureksy kasowałem. Powoli staje się to uciążliwe.
(29-04-2013, 9:52)fvg napisał(a): [ -> ]jureksa, dostajesz ostrzeżenie. Post nie dość, że nic nie wnosi do dyskusji, w żaden sposób nie nawiązuje do tematu rozmowy, to jeszcze, jak słusznie zauważył Tudós, z trudem się go czyta.


(26-04-2013, 23:05)Tudós napisał(a): [ -> ]Proszę kolegę Jureksa o rozwinięcie postu, czego dotyczy :-)

Ja z kolei nie polecam. Już kilka podobych temu dwa posty wyżej wpisów jureksy kasowałem. Powoli staje się to uciążliwe.
Nie rozumiem ulica Mysia w Warszawie
cenzura?
Orbán i Fidesz-KDNP górują. Węgierski premier przyciągnął niezdecydowanych. 54 proc. poparcia!
1.05.2012
Panowie w demokracji każdy może pisać i mówić co chce!
szczególnie w Necie
jeżeli uważacie że jest inaczej proszę powiedzieć DLACZEGO
Boś niedouczony.
(01-05-2013, 21:32)moziba napisał(a): [ -> ]Boś niedouczony.
Proszę jaśniej?

(01-05-2013, 22:52)jureksa napisał(a): [ -> ]
(01-05-2013, 21:32)moziba napisał(a): [ -> ]Boś niedouczony.
Proszę jaśniej?
Być może jestem niedouczony,skończyłem Automatykę na Politechnice Sląskiej w Gliwicach u profesora Gesinga i Trybalskiego
jeśli po tym co napisałem uważasz .że jestem niedouczony napisz DLACZEGO?
Hehe, kolega jureksa chyba nie rozumie, że wiedza zdobyta różni się od tzw. inteligencji społecznej, nie mówiąc już o inteligencji kulturowej.

Automatyka w Gliwicach ma wysoki poziom (wiem, bo jestem ze Śląska) ale ten fakt nie wnosi niczego nowego. Ja skończyłem Hungarystykę u prof.Nagya na UJ i czy to coś zmienia? Absolutnie nic.

Myślę, że chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby nasze komentarze/posty były czytelne a nie wyrwane z kontekstu lub wyglądające jak komentarz naćpanego młokosa. Jak chcesz jureksa tak się zachowywać, to proszę o komentowanie postów w onecie, tam pełno takich oszołomów.

Dopiero jak napisałeś te dwa zdania zrozumiałem o co chodzi - o wyniki sondaży.

I tyle, sądzę, że nie ma co kontynuować tej jałowej dyskusji.
Kolejne ostrzeżenie dla jureksy. Następne będzie skutkowało banem.

Tymczasem proponuję powrót do dyskusji zgodnej z tematem.
Mając nadzieję, ze miłościwie nam panujący admin i tak posprząta, pozwolę sobie na wtręt:

junkersa - pardon - jureksa napisał(a):jeśli po tym co napisałem uważasz .że jestem niedouczony napisz DLACZEGO?

... mianowicie bo masz sobie za nic - przyjacielu mojej kozy - zasady naszego pięknego języka, co bynajmniej nie tłumaczy nawet automatyka... i wreszcie nawet automatyka - dziecka neostrady... co więcej: nie ma wytłumaczenia dla takiego bezczeszczenia naszej pięknej mowy, za którą jeszcze nie tak dawno /w sensie historycznym/ Polacy oddawali wolność a czasem i życie Zły

Wracaj więc co prędzej - z łaski swojej - pod ten głaz, spod którego wypełzłeś i najlepiej tam się okop do pełnego profilu i przejdź do obrony okrężnej!