Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na pw nie odpowiada, a nie mam jego telefonu, nazwiska ani adresu, mimo, że parę razy pisaliśmy o sprawach prywatnych. Mam wrażenie, że mieszka gdzieś nad Balatonem albo niedaleko, trochę mało danych.
(19-02-2021, 21:34):(eplus napisał(a): [ -> ]Na pw nie odpowiada, a nie mam jego telefonu, nazwiska ani adresu, mimo, że parę razy pisaliśmy o sprawach prywatnych. Mam wrażenie, że mieszka gdzieś nad Balatonem albo niedaleko. trochę mało danych.
Smutek trochę to dziwne, może choruje .
Tego się właśnie obawiam. On chyba nigdy nie pisze z telefonu, używa komputera stacjonarnego. Miał kiedyś tydzień przerwy czy nawet trochę dłużej, ale teraz wygląda to naprawdę źle.
(20-02-2021, 22:41)eplus napisał(a): [ -> ]Tego się właśnie obawiam. On chyba nigdy nie pisze z telefonu, używa komputera stacjonarnego. Miał kiedyś tydzień przerwy czy nawet trochę dłużej, ale teraz wygląda to naprawdę źle.

Moja nieobecnosc na Forum zwiazana jest ze zlym stanem zdrowotnym, tam gdzie jestem nie mam dostepu do internetu.
Milego dnia "bez korony"  Uśmiech
"Wysyłaj choć puste koperty" , bo trochę się martwimy! Życzę szybkiej poprawy zdrowia, bezpiecznego przetrwania zarazy i powrotu do normalnej aktywności, także na forum. Internet w komórce to zło, ale bardzo praktyczne są tablety, istnieją takie z Windowsem. Oczko
(21-02-2021, 11:08)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(20-02-2021, 22:41)eplus napisał(a): [ -> ]Tego się właśnie obawiam. On chyba nigdy nie pisze z telefonu, używa komputera stacjonarnego. Miał kiedyś tydzień przerwy czy nawet trochę dłużej, ale teraz wygląda to naprawdę źle.

Moja nieobecnosc na Forum zwiazana jest ze zlym stanem zdrowotnym, tam gdzie jestem nie mam dostepu do internetu.
Milego dnia "bez korony"  Uśmiech
Sztasek dużo, dużo zdrówka życzymy, wracaj do nas szybko. Bez Ciebie to forum, to nie forum / proszę innych o nieobrażanie się /
Sztasek, trzymaj się i wracaj do zdrowia, trzymamy kciuki!!! Dziękujemy, że się odezwałeś, bo naprawdę się tu o Ciebie martwiliśmy.
(21-02-2021, 11:08)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(20-02-2021, 22:41)eplus napisał(a): [ -> ]Tego się właśnie obawiam. On chyba nigdy nie pisze z telefonu, używa komputera stacjonarnego. Miał kiedyś tydzień przerwy czy nawet trochę dłużej, ale teraz wygląda to naprawdę źle.

Moja nieobecnosc na Forum zwiazana jest ze zlym stanem zdrowotnym, tam gdzie jestem nie mam dostepu do internetu.
Milego dnia "bez korony"  Uśmiech
Trzymaj się chłopie.
(21-02-2021, 11:08)Sztasek napisał(a): [ -> ]Moja nieobecnosc na Forum zwiazana jest ze zlym stanem zdrowotnym, tam gdzie jestem nie mam dostepu do internetu.
Milego dnia "bez korony"  Uśmiech

Wracaj do zdrowia!
Zdrowia Wino Wino Wino