Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może i nie jestem ekspertem, ale uważam, że uległość polskiego rządu jest bezsensowna i pewnie interesowna. W tym samym czasie inni dogadują się za naszymi plecami, na czym na pewno nie zyskamy. Ile można "robić łaskę"? Chyba lepiej trzymać front z innymi biednymi i mało wplywowymi krajami. W kupie siła. Też wypada mi zakończyć tę dyskusje.
Stalem prawie 3 h w Nickelsdorfie, matko tu jest inwazja po prostu.
Jazda M1 do A to strata czasu, przestrzegam my jezdzimy bo musimy realizowac umowe.
(03-10-2015, 12:55)Komarek napisał(a): [ -> ]Stalem prawie 3 h w Nickelsdorfie, matko tu jest inwazja po prostu. ...

Austriacka policja wspólnie z celnikami kontrolowali wszystkich, nawet kazali otworzyć pusty bagażnik, bo na słowo nie uwierzyli Zdziwiony kolejka aut osobowych miała ze 3 km ...
(03-10-2015, 12:55)Komarek napisał(a): [ -> ]Stalem prawie 3 h w Nickelsdorfie, matko tu jest inwazja po prostu.
Jazda M1 do A to strata czasu, przestrzegam my jezdzimy bo musimy realizowac umowe.

A wbijali pieczątki? Uśmiech Poza tym jaką umowę?
Pieczątki w dowód osobisty? Oczko
Umowę mają chyba na przewóz czegoś na tej trasie.
(04-10-2015, 3:02)eplus napisał(a): [ -> ]Pieczątki w dowód osobisty? Oczko
Umowę mają chyba na przewóz czegoś na tej trasie.

eplus, ja tylko na paszporcie, dowodu nie uznaję na granicy Uśmiech (APO pieczątek, dzisiaj udało mi się zdobyć 4 w Medyce)
Zmarł Árpád Göncz, legendarna postać okresu zmiany systemu na Węgrzech. Był pierwszym demokratycznie wybranym prezydentem Republiki Węgierskiej. Urząd prezydenta sprawował w latach 1990-2000.
[ ' ]
[*]
Odszedł człowiek, który dla swej ojczyzny dużo zrobił...
(03-10-2015, 22:07)Simon napisał(a): [ -> ]A wbijali pieczątki?

I tu się zdziwisz Uśmiech
Pieczątki to nie, ale każdy 'zawodowo' przekraczający granicę HU/A ma wklikany ślad w tacho. Powrót do czasów przedszengeńskich.

Cytat:Poza tym jaką umowę?

Cóż jestem zawodowym kierowcą i jeżdżę gdzie każą. Nieraz ryzyko jak diabli.
Ale kontrakty zawiera firma, ja tylko kręcę fajerką Oczko

Cytat:@Sztasek: kolejka aut osobowych miała ze 3 km ...

Ubiegła noc to 5.5 km. Szaleństwo. Dziękujemy Tante Angela Język