Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Poszukiwania imigrantów, którzy wzgardzili gościną w węgierskim ośrodku:
LINK
Jeden z ośrodków jest w Nyirbator. Ciekawe, gdzie? Mam nadzieję, że nie na kempingu.
Szeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiechSzeroki uśmiech
Ale żony na Sylwestra do Nyirbator już na pewno nie wezmę !!
Jak słynny baca, co nie wysyłał żony do uzdrowiska, wolał mieć wszystko pod osobistą kontrolą. Szeroki uśmiech
(27-07-2016, 17:22)eplus napisał(a): [ -> ]...Jeden z ośrodków jest w Nyirbator. Ciekawe, gdzie? Mam nadzieję, że nie na kempingu...

Ten strzeżony ośrodek jest w okolicy dworca kolejowego ... po drugiej stronie torów
Pomylono nastawnice i ... zwrotnice skierowały pociąg gdzie indziej Szeroki uśmiech , to poważny błąd.
ARTYKUŁ_HU
Wczoraj rano w miejscowości, pociąg Alpokalja IC jadący z Szombathely do Budapesztu "pomylił tory", zamiast do miasta Sarvar przybył na stację Répcelak. Skład wrócił do Porpac, skąd po właściwym torze dotarł do Budapesztu z 70 minutowym opóźnieniem. Rzecznik kolei przeprosił podróźnych, dodał iż zgodnie z przepisami ubiegającym się wypłacą odszkodowanie.
Inaczej mówiąc, system bezpieczeństwa o ostrzeganiu przed zagrożeniami na torach zdał egzamin na 5+ !
nie sugerowalbym sie policyjnym info o czasach na granicach
nasz autobus kwitl w nickelsdorf 2h zamiast deklarowanych 15min
za to roszke ruszylo co bardzo mnie cieszy

Tapniete z xperii
(27-07-2016, 18:07)Sztasek napisał(a): [ -> ]
(27-07-2016, 17:22)eplus napisał(a): [ -> ]...Jeden z ośrodków jest w Nyirbator. Ciekawe, gdzie? Mam nadzieję, że nie na kempingu...

Ten strzeżony ośrodek jest w okolicy dworca kolejowego ... po drugiej stronie torów

toście mnie pocieszyli Zły
tam jest wiecej sluzb niz w bp, tak ze spokojnie
jedna zasada nigdy nie zatrzymujemy sie jak ktos macha na stopa a stoi w duzej grupie

Tapniete z xperii
dużej grupy bym nawet nie próbował na stopa brać... w sumie to bardziej się niepokoi moja partnerka - to blondynka i widziała jak czasem na nią reagowali choćby w Macedonii czy Kosowie. A po mieście przejść się pochodzić pewno będziemy chcieli Oczko
Flaga węgierska Flaga polska ... No Comment > FOTKI...POPATRZ
Szasek, chodzi o to, że Orban w koszuli w kratkę? No, faktycznie, no comments... Z punktu widzenia protokołu dyplomatycznego to niezły afront i niepoważne traktowanie osoby, z którą się spotkał. Koszulę w kratkę to sobie można założyć na grilla z przyjaciółmi.
Rewelacyjne rzeźby z buraków cukrowych !Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech
ARTYKUŁ