Forum Węgierskie

Pełna wersja: Bieżące wydarzenia na Węgrzech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-09-2015, 16:41)Pudelek napisał(a): [ -> ]wczoraj i dziś czytałem...

Na tym polega roznica. Ty czytales, ja piatek/sobota stalem 11 h.
Roszke funkcjonuje ale nic nie jest takie same.
no ok, zatem wynika z tego, że te dwie osoby na forum albańskim kłamały, mówiąc że do Serbii wjechały bez problemu.

A po 11 godzin w piątek/sobotę to na Roszke można było stać zanim ktokolwiek jeszcze pomarzył tam o uchodźcach, więc akurat w tym są pewne podobieństwa
Trudno mi podjac dyskusje z forum albanskim co by to nie bylo.
Widocznie inaczej rozumiemy okreslenie: bez problemu.
Flaga węgierska "Az elmúlt 72 órában ... tiltott határátlépés miatt 5386 főt fogtak el a rendőrök"

Flaga polska "W ciągu ostatnich 72 godzin ... 5386 osób nielegalnie przekraczających granicę zatrzymała policja"
a autostrada na Roszke zamknięta, po tym jak migranci urwali się policji z ośrodka...
Hura w koncu firma wypowiedziala umowe i nie musimy sie tarabanic do Novego Sadu.
Po wczorajszych wybrykach wszyscy maja juz dosyc.
Hej jadę razem z dziewczyną w sobotę do Budapesztu potem w środę do Siofok i stąd moje pytanie: Jest w miarę bezpiecznie w Budapeszcie? Trzeba jakiś miejsc unikać??? Był ktoś w ostatnich dniach i może powiedzieć jak się sprawy mają ? Pozdr.
Unikaj Kispestu w nocy. Poza tym OK.
(09-09-2015, 10:08)Komarek napisał(a): [ -> ]Unikaj Kispestu w nocy. Poza tym OK.

Dzięki. Wezmę to pod uwagę podczas wieczornych wypadówUśmiech Nocleg mamy przy stacji metra Blaha Lujza tér, więc chyba będzie okUśmiech
Bedzie OK.