Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
potrzebuję pilnie namiarów na Panią Barbarę MIKO. Telefon, mail. Proszę Was o szybką odpowiedź
Ma ktoś może namiar na jakiś wolny pokój dwuosobowy 18-21/22.08 ?

Jest jakaś realna szansa, że znajdę coś na miejscu we wtorek rano ? Uśmiech
w dniach 7 - 9.08 odwiedziłem Nyiregyhaze jechalem przez przejscie radoszyce palota wyjechalem z sanoka przed 5 a na miejscu byłem po 10 wiec okolo 5 godzin z przerwa na kawe pod tesco na wegrzech pogooda od 30 stopni w zwyz cieplutko i milo
zarezerwowalem hotel Sosto i za cztery osoby na dwa noclegi ze sniadaniami zaplacilismy okolo 56 tys HUF czyli jakies 700 zł a o standard nie pytajcie późny gierek nie polecam teog hotelu poprostu dziadostwo nie z tej ziemi kontakty jakies dziwne nie szlo nic podłaczyc na grubej wtyczce w pokojach smród i ukrop ale sniadanie przynajmniej bylo dobre ,
a co do basenów bardzo przyjemnie kazdy znajdzie cos dla siebie albo w chłodnej wodzie albo w termach plus te zjezdzalnie w budynku i dla dzieci zabawy ciekawe na basen nie narzekamy bylo naprawde fajnie, jednak w sobote bardzo duzo ludzi ktorzy pod wieczór ruszyli do wyjscia wiec tam trzeba było troche poczekac , na miejscu liczne bary i knajpki mozna zjesc cos dobrego napic sie kawy bez zarzutów generalnie
w niedziele odwiedzilismy zoo w 4 godziny przeslimy jedynie mały kawałek tego przybytku ale w sumie ciekawe zoo chociaz oazis park na feurtaventura bardziej mi sie podobał Język w drodze powrotnej ciezko cokolwiek kupic na wegrzech wszystko po zamykane jedynie Tesco w humennym bylo otwarte
w samej nyireghazie polecam zakupy w centrum Spar duzy market z cieakwym asortymentem nie opodal jest tesco

teraz planuje kolejny wypad na wegry poczatkiem wrzesnia ale nie wiem jeszcze gdzie moze cos polecicie bo nie chce drugi raz jechac w to samo miejsce bylem juz w kisvardzie a o sarospataku nawet nie mysle poleccie cos przyjaciele gdzie by warto sie wybrac Język
Na początek września to polece Ci Hajduszoboszlo tłumów już nie bedzie wiec spokojnie można skorzytac z tamtejszych atrakcji bo teraz ludzi jak mrówków Uśmiech na dużych zejazdzalniach godzine trzeba czekać w kolejce
(17-08-2015, 14:42)Tony-snk napisał(a): [ -> ]... kontakty jakies dziwne nie szlo nic podłaczyc na grubej wtyczce...
... na wegrzech wszystko po zamykane jedynie Tesco w humennym bylo otwarte ...
takiedziadowskiekontaktysa na wegrzech a rozwiazaniem jest przedluzaczzbiedronki on pasuje
a humenne tojuz slowacja
na wegrzech w niedziele swietuja
UśmiechOczkoUśmiechOczko
Witam
Wybieram sie od 14 do 17 wrzesień do szosztofurto, 2 osoby dorosłe i 2 dzieciaków 4 latka, możecie mi coś polecić konkretnego jeśli chodzi o mieszkaie? blisko basenów? Prosze o odpowiedżi czy polecacie tą Polke Barbarę Miko?
@Marek79 Zobacz na booking.com Ja ostatnio byłem w Egerze i właśnie porzez ten serwis zarezerwowałem super miejscówkę niedrogo a na dodatke 400-500 m od piwniczek :-) https://www.booking.com/hotel/hu/mediter...light_room=
Ktoś coś może polecić w sosto? ??
(06-09-2015, 14:46)Marekk79 napisał(a): [ -> ]Ktoś coś może polecić w sosto? ??
tu pytaj http://szallas.hu/viktoria-apartman-nyiregyhaza
jak byliśmy w sierpniu to zajęte było ale jest w środku ładnie.
Teraz nie powinno być problemu ze znalezieniem noclegu,ale w lipcu nie było miejsc i korzystając z wcześniejszych rad forumowiczów wylądowaliśmy w Hajdunanas(notabene bardzo przyjemne miasteczko i baseny).