Forum Węgierskie

Pełna wersja: Sóstófürdő - Nyiregyhaza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aktualna informacja o terminie otwarcia basenów zewnętrznych:
W sezonie 2016 baseny zewnętrzne będą otwarte od dnia 29 maja. Sorki za złe wieści, bo to kiepska wiadomość dla tych, co chcieliby się wybrać w to miejsce na długi weekend majowy (26-29 maja). Jest to oficjalna informacja z profilu FB https://www.facebook.com/sosto.nyiregyhaza/
cześć
ktoś w tym roku się wybiera do Sosto? my 9.07 lipca wyruszamy z Wa-wy. na tydzień jedziemy.
(07-05-2016, 12:10)loxia napisał(a): [ -> ]cześć
ktoś w tym roku się wybiera do Sosto? my 9.07 lipca wyruszamy z Wa-wy. na tydzień jedziemy.

Witam my też się wybieramy 9 lipca Szeroki uśmiech
Witam. Wybieram się w lipcu do Sósto czy był ktoś z was w hotelu Tara ? Jakie tam są warunki bo cena nie jest mała (1050 zł za za 6 nocy - 2 dorosłych i jedno dziecko) ale nie mogę nic znaleźć tańszego w tym terminie. Jak z jedzeniem bo na ich stronie podane są tylko ceny śniadań. Bardzo mnie ciekawią zniżki na aquapark dla gości niby 2800 HUF, a normalna cena 3300 HUF, a pamiętam że w 2014 za aquapark płaciłem 2800 HUF i mieszkałem w Igrice.

ps. Jeszcze jedno pytanie w 2014 spora część Zoo i Aquariusa była w przebudowie są jakieś nowe atrakcje Zdziwiony
Planuje z mężem i córka 18 miesięcy pojechać do Sóstófürdő dawniej jako dziecko jeździłam tam z rodzicami przyczepką a teraz ja chcę zabrać moją rodzinę. Bardo proszę o rady dotyczące noclegów gdzie wy nocowaliście i adresy mile widziane tez ceny, nie zależy nam na super warunkach dlatego moją być tańsze pokoje. Planujemy wybrać się pod koniec czerwca na dwa lub trzy noclegi. Doradźcie czy będzie szansa na pogodę w tym czasie? Czy ktoś ma maila do Pani Barbary Miko ?
Zobacz te dwa miejsca:

IGRICE
Tara

Z pogodą nie powinno być problemu o ile wierzyć AccuWeather Uśmiech
Accu

Pozdrawiam Uśmiech
A mogę prosić o adresy obiektów gdzie byłyby takie ogólnodostępne kuchnie ?
Ja byłem w h0telu Sosto naprzeciw kąpieliska, w zimie był nieczynny, ale myślę, że na sezon otwierają. Jest przy nim kemping i d0mki (też byłem), kuchnia chyba też jest, ale skromna, bo przecież w h0telu jest restauracja.
To jest hotel przy basenach są jakieś zniżki na baseny mieszkając w tym hotelu?
W hotelu Tara niby płaci się mniej za Aquapark i Zoo.