Forum Węgierskie

Pełna wersja: Węgierska nutka na dziś
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kristóf Katalin és Milan - "Hogyha nékem sok pénzem lesz ... Gdy będę miał(a) dużo pieniędzy"

Tematem tej przyspiewki są pieniądze... co możnaby kupić, zobaczyć, obiecać gyby ich było wystarczająco dużo.
Ja ostatnio miałem wesele syna więc wrzucę "weselny" kawałek
makgajwer - na wspólnej drodze życja powodzenia młodej parze ... i ich rodzicom... Wino
Sztasek: dzięki; mój 2 tyg. pobyt po weselu na Węgrzech był pod kątem wina wspaniały, ponieważ podczas wesela jak wiemy musiałem sporo rzeczy ogarniać i wypić za bardzo tez nie wypadało. Za to nadrobiłem w Villany i nad Balatonem :-)
makgajwer - skoro już po weselu, młodzi w podróży poślubnej... więc życzmy im samych pogodnych dni na wspólnej drodze... śpiewają: Dancs Annamari és Sihell Ferry - "Soha ne múljon el...Niech nigdy nie przeminie"

Wino
aby nam wszystkim dobrze się działo Uśmiech
"Selyemcsárdás...Jedwabny czardas" w wykonaniu zespołu Cimbaliband

Uśmiech
Aby dzień był nam wszystkim udany i szczęśliwy... Uśmiech
W tytule mamy "Szatmári verbunk és csárdás ... Werbunkowy i czardas z regionu Szatmár".
Bardzo ciekawa choreografia muzyczno-taneczna, początek typowy czardas... tańczony przez mężczyzn werbunkowy przechodzi w czardasza, na zakończenie zaś mamy szybki czardas (Gyors csárdás).
Péter Szabó Szilvia – Egyszer még…



przyjemnego słuchania i oglądaniaWino
Nie mogę podlinkować YT, więc wstawiam link do polskiej stronki, gdzie jest wstawione video z YT:
Polska Racja